OneRepublic 12.11.2014.

Es šorīt pamodos un domāju: “Velns, es negribu iet.” Dienas vidū es domāju:”Ak, cik labi būtu braukt mājās un līst zem segas!” Pēcpusdienā es doāju aptuveni to pašu. Labi, ka kājas (un Krista) mani aizveda uz arēnu, jo šovs bija LIELISKS.

Kvalitāte un kvantitāte. Puiši uz skatuves bija vairāk kā pusotru stundu. Un viņi pārsteidza daudz un dikti.

Vispirms- grupas galvenajam solistam,Ryan Tedder (nelatviskošu, lai nezustu lāčuks viņa uzvārdā) ir rīkle! Kad viņš dziedāja visas meitenes mums apkārt viņā iemīlējās un viena pat izsaucās “AK Dievs, mēs esam pārāk tuvu viņam, es nevaru!” (piebilde-mēs bijām vismaz 30m no skatuves un viņš bija, iespējams, vienīgas cilvēks, kuru mēs nevarējām saost).

Pirmo reizi biju uz to, ko dēvē par koncertšovu. Viss bija atstrādāts- video, gaismas, efekti, viss! Turklāt video bija padarīti mazliet personiski. Tā vietā, lai iepriecinātu latviešus ar pliku “Paldies” latviešu valodā (kas, protams, neizpalika), puiši piesakot dziesmu “Good life” pastāstīja, ka visu dienu viņi apskatīja Rīgu un ka viņiem šeit ļoti patīk.Dziesmas sākumā uz ekrāniem parādījās Londona, bet ar pirmo piedziedājumu mūsu acis priecēja video rullīši ar Rīgas skatiem un Latvijas nacionālajiem simboliem. 🙂

20141112_214427

Grupa arī izpildīja pāris koverus, pašu konertu beidza nevis ar kādu no saviem darbiem, bet gan slaveno “Wonderful World”. Koncerta laikā viņi arī savas dziesmas izpildīja neparastos aranžējumos un nebeidza pārsteigt ar savu muzikālo daudzveidību un talantu. Viņi šovakar (vismaz man) noteikti pierādīja, ka ir kaut kas vairāk par popa topa karaļiem.

20141112_220716

Koncerta beigās viņi, protams, solīja atgriezties un es ļoti ceru, ka tā arī būs. Nākamreiz mēs (jā, Krista, es runāju ar tevi) sēdēsim, kā mūsu vecumā pienākas. ;D

Šeit (vienīgā) dziesma, kura man pietrūka koncertā.

P.s. paldies šoferim, kas mani atgādāja mājās vēlajā vakara stundā (un iepriekš čīkstēja, ka nav pieminēts manā blogā ;D )

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s